HABERLER27 Mayis 2012 de 65. Cannes Film Festivali’nde ülkemizi Sessiz filmiyle temsil eden ve kisa film dalinda bu ödülü alan yönetmen Rezan Yesilbas Muzaffer Çaha smokiniyle katilmistir.

Türk filminin Cannes da ödül almasinin yaninda bir gurur da biz Muzaffer Çaha moda evi olarak yasadik.. Tüm moda dünyasinin takip ettigi sahnede, Türk modacisi Muzaffer Çaha'nin smokini de arz- i endam etti.. Bir çok starin çok begendigi smokinimiz ve sadece ulusal degil uluslararasi platformlarda da basarili olmamiz bizleri çok memnun etmis ve gururlandirmistir, daha nice ödüllere diyoruz..Sosyal Sorumluluk Projesi

1 Haziran 2012 de Büyük Kulüp de Türkiye Kalp Vakfi Yararina düzenlenen gecede Muzaffer Çaha onur konugu olarak katilmis ve 2012 Seremoni koleksiyonuyla özel bir defile vermistir. Kendisine gecenin sonunda onur plaketi verilmistir.SUARE by CAHA

Caha Suare 2011 Yaz Sezonu Smokin Kiralama Servisi hizmete girmistir. Mezuniyet Torenleri, Balolar, Dugun, Galalar icin iyi gorunmek artik sizin elinizde. Koleksiyon icin lutfen bilgi aliniz, salonumuza bekliyoruz.

Caha Suare 2011 Yaz Sezonu Rugan Ayakkabi Koleksiyonumuz Geldi.

SUARE Evlilik Fuarında !

Evlilik Dünyası Fuarı 5-8 Şubat 2010 Lütfü Kırdar Rumeli Salonu’nda…

SUARE by CAHA damatlara özel markamızla Türkiye’nin en büyük evlilik hazırlıkları fuarındayız, davetiye için lütfen mesaj atınız, hepinizi standımıza bekliyoruz.

info@muzaffercaha.com.tr
www.evlilikfuari.com2009


Ocak ayı itibariyle yeni sitemiz hizmete girmiştir.


MAYIS       

Muzaffer Çaha yeni markası 'yi çıkarttı. Smokin ve abiye giyiminde hazır koleksiyonu ve aksesuarlarıyla Türkiye'de ki ilk ve tek konsept olan marka bundan sonra düğün ve seremonilerin vazgeçilmez adresi olacak.

 

Çaha elbisesi giymiş bir erkek hemen fark edilir!
Röportajı okumak için tıklayınız…

 


Moda Salonu Mimari Tasarim
www.baristeymen.com